Dongen 5104AA, Holandia

Pon - Pt: 9:00 - 18:00

biuro@kozow.eu

Praca
dla Dekarzy Blacharzy

Szwajcarski pracodawca

Szwajcarska Agencja Pracy

Indywidualnie


Szukasz pracy tylko dla siebie

Team'y

Mamy również pracę dla zespołów, teamów, grup.

Wymagania rekrutacyjne wobec dekarza

Opis stanowiska pracy
  1. Przyjazd ekipy dekarskiej na budowę
  2. Przejrzenie planów budowy rysunku technicznego i zapoznanie się z projektem dekarskim do wykonania
  3. Demontaż pokrycia dachowego usuwanie uszkodzonych dachówek
  4. Sprawdzanie konstrukcji drewnianej dachu czy jest cała czy nie jest uszkodzona
  5. Wymiana lub naprawa krokwi belek dachowych
  6. Położenie warstwy izolacyjnej na konstrukcji dachowej folii plus wełny mineralnej
  7. Ułożenie dachówek na powierzchni dachu.
  8. Wykonanie prac blacharskich położenie rynien rur spustowych i uszczelnianie kominów.
  9. Po wykonaniu Projektu wyjazd ekipy dekarskiej z placu budowy
Dodatkowe informacje
Zakwaterowanie
Wynagrodzenie
Wyjedź z nami

1. Jeśli oferta pracy wzbudziła państwa zainteresowanie prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych w formie elektronicznej na adres: biuro@kozow.eu
Jesteśmy do państwa dyspozycji i służymy pomocą

2. Zamiast pierwszej opcji – proszę wypełnić powyższy formularz, a my do Państwa oddzwonimy (po wypełnieniu formularza wyświetli się dodatkowa pomoc)

Naszemu dekarzowi
oferujemy

Szwajcaria to kraj, w którym istnieje duże zapotrzebowanie na rynku pracy na specjalistów, takich jak dekarz. Jedną z największych zalet pracy w Szwajcarii jako dekarz są wysokie zarobki, pozwalające na duże oszczędności. Zapotrzebowanie na fachowców jest ogromne, a co za tym idzie wynagrodzenie jest dużo wyższe, aniżeli to proponowane w Polsce. Wynagrodzenie jest wypłacane co tydzień, co zdecydowanie ułatwia dysponowanie rodzinnym funduszem. Decydując się na wyjazd za granicę do pracy zarobkowej, warto upewnić się o warunkach pracy oraz zakwaterowania. Korzystając ze sprawdzonych biur rekrutacyjnych, mamy pełną gwarancję godnych, uprzednio zweryfikowanych warunków mieszkaniowych. Co ważne, zakwaterowanie jest zapewnione, dlatego nie trzeba martwić się o pewny dach nad głową. Praca w Szwajcarii daje dekarzowi możliwość realnego wykorzystania umiejętności, które nie muszą być poświadczone ukończoną szkołą. Aby, wziąć udział w rekrutacji należy posiadać odpowiednie doświadczenie, poparte umiejętnościami. Dla nas nie liczy się szkolne świadectwo, a praktyczna wiedza. Praca w Szwajcarii jako dekarz daje wiele możliwości i szansę na stabilne zatrudnienie i poprawę sytuacji materialnej.

Praca Szwajcaria – dekarz. Jakie warunki należy spełnić?

Decydując się na udział w rekrutacji, należy posiadać odpowiednią wiedzę i umiejętności, pozwalające na pracę jako dekarz w Szwajcarii. Kilkuletnie doświadczenie w pracach dekarskich będzie ogromnym atutem. Kandydat powinien posługiwać się językiem niemieckim na poziomie A2 tak, aby bez trudu przejść rozmowę kwalifikacyjną, a następnie swobodnie funkcjonować w firmie. Niewątpliwym atutem będzie posiadanie własnego auta, które podniesie szanse na zatrudnienie pracownika. Mobilny kandydat wypadnie lepiej w procesie rekrutacji, jednak własne auto nie jest warunkiem koniecznym. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy ewentualne wątpliwości. Praca w Szwajcarii czeka na dekarzy już dziś! Sprawdź naszą ofertę!

WYSOKIE ZAROBKI
SPRAWDZONE
WARUNKI MIESZKANIOWE
UBEZPIECZENIE
OD 1 DNIA
pixel.png
przez pierwsze 90 dni
nie ma obowiązku samodzielnego
wykupienia ubezpieczenia.
Po 90 dniach pracownik
ma obowiązek ubezpieczyć się
samodzielnie/przez agencję pracy
SZWAJCARSKA AGENCJA PRACY