Dongen 5104AA, Holandia

Pon - Pt: 9:00 - 18:00

biuro@kozow.eu

Praca
dla Monterów Izolacji Przemysłowych

Szwajcarski pracodawca

Szwajcarska Agencja Pracy

Indywidualnie


Szukasz pracy tylko dla siebie

Team'y

Mamy również pracę dla zespołów, teamów, grup.

Wymagania rekrutacyjne wobec izolera

Opis stanowiska pracy
tooltio

Armaflex →  to izolacja na bazie kauczuku syntetycznego,
forma: arkusz lub szala; montuje się krawędzie armaflexu
smaruje specjalnym klejem, po chwili skleja

Izolowania metodą Armaflex i Wełną Mineralną

Izolowanie instalacji przemysłowych, wodnych, gazowych

Dodatkowe informacje
Zakwaterowanie
Wynagrodzenie
Wyjedź z nami
Co dalej
Masz dwie alternatywne możliwości

1. Jeśli oferta pracy wzbudziła państwa zainteresowanie prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych w formie elektronicznej na adres: biuro@kozow.eu

Jesteśmy do państwa dyspozycji i służymy pomocą

 

2. Zamiast pierwszej opcji – proszę wypełnić powyższy formularz, a my do Państwa oddzwonimy (po wypełnieniu formularza wyświetli się dodatkowa pomoc)

Naszemu izolerowi
oferujemy

WYSOKIE ZAROBKI
SPRAWDZONE
WARUNKI MIESZKANIOWE
UBEZPIECZENIE
OD 1 DNIA
pixel.png
przez pierwsze 90 dni
nie ma obowiązku samodzielnego
wykupienia ubezpieczenia.
Po 90 dniach pracownik
ma obowiązek ubezpieczyć się
samodzielnie/przez agencję pracy
SZWAJCARSKA AGENCJA PRACY

Praca dla izolera przemysłowego w Szwajcarii

Monter izolacji przemysłowych, czy też inaczej izoler przemysłowy, to zawód opierający się na wykonywaniu i montowaniu różnego typu izolacji, ich konserwacji, a także naprawianiu. Celem izolacji przemysłowych jest ochrona urządzeń o charakterze przemysłowym. Oferta pracy dla izolera przemysłowego w Szwajcarii przedstawiona przez agencję Rekrutacja Kozów poszukuje specjalisty z językiem angielskim lub niemieckim na poziomie komunikatywnym, którego celem będzie zabezpieczanie wszelkiego rodzaju zbiorników przemysłowych, rurociągów, turbin, kotłów, systemów filtracyjnych, pieców przemysłowych, urządzeń chłodniczych, wymienników ciepła, wentylatorów, a także instalacji sanitarnych z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu oraz narzędzi. Każda naprawa będzie musiała zostać przeprowadzona zgodnie z obowiązującymi normami i zachowania zasad bezpieczeństwa. Do wykonywania tego zawodu niezbędne będzie posiadanie przez kandydata odpowiednich kwalifikacji oraz szerokiej wiedzy technicznej w wyżej wymienionym zakresie.

Praca dla izolera przemysłowego w Szwajcarii – zakres obowiązków

Jako monter izolacji przemysłowych będą Państwo odpowiedzialni za rozległy zakres obowiązków – różni się on w zależności od firmy. Do obowiązków izolera będzie należało między innymi: wykonywanie izolacji o charakterze ciepłochronnym i termicznym, ogniochronnym lub zimnochronnym, a także izolacji akustycznych, przeciwroszeniowych i przeciwdrganiowych. Ponadto niezbędna będzie dbałość o montaż konstrukcji o charakterze wsporczym, izolacji nośnych i płaszczy ochronnych, konserwacja, naprawianie, przeprowadzanie remontów i demontaż starych izolacji, dbałość o konserwację sprzętu wykorzystywanego podczas pracy i kontrolowanie jakości wykonanych robót, a także usuwanie na bieżąco pojawiających się usterek – a to wszystko przy jednoczesnym kierowaniu się określonymi wymogami technicznymi oraz przy przestrzeganiu przepisów BHP i wytyczonych norm. Jeśli interesuje Cię praca dla izolera przemysłowego w Szwajcarii, ta praca jest w sam raz dla Ciebie. Oferujemy godne zarobki i korzystne warunki pracy. Zachęcamy do zapoznania się ze znajdującymi się poniżej szczegółami dotyczącymi wspomnianej oferty pracy, a w razie jakichkolwiek pytań, służymy pomocą – zapraszamy do kontaktu.