Dongen 5104AA, Holandia

Pon - Pt: 8:00 - 17:30

biuro@kozow.eu

Praca
dla opiekuna osoby starszej

Niemiecki
pracodawca

Niemiecka Agencja Pracy

Indywidualnie

Szukasz pracy tylko dla siebie

Niemiecka umowa

Niemiecka umowa o pracę

Wymagania rekrutacyjne wobec opiekuna(ki)

Info

Opis stanowiska pracy

1. przyjscie do pracy i rozpoczęcie i swojego dyżuru w domu opieki osób starszych.
2. Zapoznanie sie z zadaniami do wykonania które zostały przygotowane przez pielęgniarki i osoby przełożone.
3. W razie konieczności – mycie i kąpiel pacjentów
4. Pomoc w założeniu odzieży i ubrań
5. Podawanie posiłków w razie konieczności karmienie podopiecznych
6. Pełna kontrola nad higieną osobistą podopiecznych i pacjentów w razie konieczności dodatkowe mycie i kąpiel
7. Dbałość o stan psychiczny fizyczny podopiecznych w miarę możliwości rozmowy z pacjentami rehabilitacja i spacery
8. Przekazanie uwag spostrzeżeń wniosków dotyczących podopiecznych i pacjentów następnym pracownikom rozpoczynającym kolejny dyżur na zmianie na oddziale w domu opieki

Dodatkowe informacje
Zakwaterowanie
Wynagrodzenie
Wyjedź z nami
Co dalej
Masz dwie alternatywne możliwości

1. Jeśli oferta pracy wzbudziła państwa zainteresowanie prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych w formie elektronicznej na adres: biuro@kozow.eu
Jesteśmy do państwa dyspozycji i służymy pomocą

2. Zamiast pierwszej opcji – proszę wypełnić powyższy formularz, a my do Państwa oddzwonimy (po wypełnieniu formularza wyświetli się dodatkowa pomoc)

Naszemu opiekunowi
oferujemy

WYSOKIE ZAROBKI
EXTRA PREMIE
UBEZPIECZENIE
OD 1 DNIA
SPRAWDZONE
WARUNKI MIESZKANIOWE
NIEMIECKA AGENCJA PRACY
Gromadzimy i przetwarzamy dane o użytkownikach (w tym dane osobowe) w celu realizacji usług za pośrednictwem serwisu. Dane są przetwarzane zgodnie z prawem i z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Przetwarzanie części danych może być powierzone innym partnerom. Polityka Prywatnosci