Dongen 5104AA, Holandia

Pon - Pt: 8:00 - 17:30

biuro@kozow.eu

Praca
dla pielęgniarki dyplomowanej

Niemiecki pracodawca

Szwajcarska Agencja Pracy

Indywidualnie

Szukasz pracy tylko dla siebie

Kontrakty

Praca na czas nieokreślony

Pielęgniarce oferujemy

Wymagania rekrutacyjne wobec pielęgniarki

Opis stanowiska pracy

1. po przyjściu do pracy zapoznanie się i przeczytanie zaleceń i wskazówek od lekarzy
2. przejście do sali z chorymi i pacjentami
3. mierzenie temperatury ciała pacjentów
4. podawanie pacjentom leków
5. Podawanie pacjentom kroplówek
6. przyjmowanie kolejnych pacjentów na oddział
7. pomoc w rehabilitacji ruchowej
8. sporządzenie notatek i konspektów swojej pracy dla lekarzy po zakończeniu dyżuru na swojej zmianie

Dodatkowe informacje
Zakres obowiązków
Zakwaterowanie
Wynagrodzenie
Wyjedź z nami
Co dalej
Masz dwie alternatywne możliwości

1. Jeśli oferta pracy wzbudziła państwa zainteresowanie prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych w formie elektronicznej na adres: biuro@kozow.eu
Jesteśmy do państwa dyspozycji i służymy pomocą

2. Zamiast pierwszej opcji – proszę wypełnić powyższy formularz, a my do Państwa oddzwonimy (po wypełnieniu formularza wyświetli się dodatkowa pomoc)

Naszej pielęgniarce
oferujemy

WYSOKIE ZAROBKI
EXTRA PREMIE
UBEZPIECZENIE
OD 1 DNIA
SPRAWDZONE
WARUNKI MIESZKANIOWE
NIEMIECKA AGENCJA PRACY
ELASTYCZNY CZAS PRACY
Gromadzimy i przetwarzamy dane o użytkownikach (w tym dane osobowe) w celu realizacji usług za pośrednictwem serwisu. Dane są przetwarzane zgodnie z prawem i z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Przetwarzanie części danych może być powierzone innym partnerom. Polityka Prywatnosci