Dongen 5104AA, Holandia

Pon - Pt: 9:00 - 18:00

biuro@kozow.eu

Praca
dla pielęgniarki dyplomowanej

Niemiecki pracodawca

Szwajcarska Agencja Pracy

Indywidualnie


Szukasz pracy tylko dla siebie

Kontrakty

Praca na czas nieokreślony

Pielęgniarce oferujemy

Wymagania rekrutacyjne wobec pielęgniarki

Opis stanowiska pracy

1. po przyjściu do pracy zapoznanie się i przeczytanie zaleceń i wskazówek od lekarzy
2. przejście do sali z chorymi i pacjentami
3. mierzenie temperatury ciała pacjentów
4. podawanie pacjentom leków
5. Podawanie pacjentom kroplówek
6. przyjmowanie kolejnych pacjentów na oddział
7. pomoc w rehabilitacji ruchowej
8. sporządzenie notatek i konspektów swojej pracy dla lekarzy po zakończeniu dyżuru na swojej zmianie

Dodatkowe informacje
Zakres obowiązków
Zakwaterowanie
Wynagrodzenie
Wyjedź z nami
Co dalej
Masz dwie alternatywne możliwości

1. Jeśli oferta pracy wzbudziła państwa zainteresowanie prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych w formie elektronicznej na adres: biuro@kozow.eu
Jesteśmy do państwa dyspozycji i służymy pomocą

2. Zamiast pierwszej opcji – proszę wypełnić powyższy formularz, a my do Państwa oddzwonimy (po wypełnieniu formularza wyświetli się dodatkowa pomoc)

Naszej pielęgniarce
oferujemy

WYSOKIE ZAROBKI
EXTRA PREMIE
UBEZPIECZENIE
OD 1 DNIA
SPRAWDZONE
WARUNKI MIESZKANIOWE
NIEMIECKA AGENCJA PRACY
ELASTYCZNY CZAS PRACY

Praca dla pielęgniarek w Niemczech - jak wygląda rekrutacja?

Jeśli posiadasz wykształcenie pielęgniarki dyplomowanej lub pielęgniarza dyplomowanego i znasz język niemiecki na poziomie B1- B2 masz szansę znaleźć interesującą pracę w Niemczech. Warto jednak wiedzieć na co szczególnie trzeba zwrócić uwagę podczas procesu rekrutacyjnego.

Lokalizacja i miejsce pracy

Praca dla pielęgniarek w Niemczech dostępna jest w różnych miejscach, w tym w szpitalach, klinikach oraz domach seniora. Istnieje też możliwość pracy w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin, z elastycznym ułożeniem planu dyżurów, co pozwala na pogodzenie obowiązków zawodowych z prywatnymi.

Wymagania rekrutacyjne

Podstawowym wymaganiem rekrutacyjnym jest ukończone szkolenie w zakresie opieki zdrowotnej i pielęgniarstwa wraz z dokumentem uznania w Niemczech (Anerkennung). Ponadto, konieczna jest znajomość języka niemieckiego na poziomie B1, gotowość do pracy na terenie całych Niemiec, jak również samodzielność, odpowiedzialność oraz obszerna wiedza fachowa z zakresu pielęgniarstwa. Ważne są również umiejętności społeczne oraz umiejętności optymalnego reagowania w sytuacjach stresowych.

Opis stanowiska pracy

Podczas pracy pielęgniarki w Niemczech, jej zadaniem jest kompleksowa opieka i leczenie pacjentów według zaleceń lekarzy, prowadzenie dokumentacji oraz współpraca z lekarzami. Do obowiązków należy także udział w rehabilitacji pacjenta, doradzanie starszym osobom w sprawach osobistych i społecznych oraz dyspozycyjność dla pacjentów i ich krewnych. Pracownicy samodzielnie organizują sobie ubrania robocze oraz obuwie ochronne.

Zakwaterowanie i wynagrodzenie

W zakres obowiązków pracodawcy należy zapewnienie pracownikom zakwaterowania, które jest organizowane i opłacane przez pracodawcę. Pokoje są zawsze jednoosobowe, a nocleg bezpłatny dla pracowników. Wynagrodzenie za pracę pielęgniarki w Niemczech wynosi od 31 do 35 € brutto/godz. + dieta 28 € netto/dzień pracy, a pensja zasadnicza wynosi od 4800 € brutto/m-c + dieta od 550 € netto/m-c. Dodatkowo, pracownicy otrzymują premię w wysokości 8000 EUR/brutto wypłacaną w ratach po przepracowaniu 6 miesięcy.