Dongen 5104AA, Holandia

Pon - Pt: 8:00 - 17:30

biuro@kozow.eu

Praca
dla PŁYTKARZA GLAZURNIKA

Fliesenleger - Plattenleger

Szwajcarski pracodawca

Szwajcarska Agencja Pracy

Indywidualnie


Szukasz pracy tylko dla siebie

Team'y

Mamy również pracę dla zespołów, teamów, grup.

Wymagania rekrutacyjne wobec płytkarza

Jak wygląda moja przyszła praca

 1. Rozpoczynam pracę od zapoznania się z zadaniem z projektem a konkretnie pomieszczenie do płytkowania
  Generalnie płytkarze płyt kują kuchnie łazienki hole korytarze, plytkują podłogi i ściany
 2. Przygotowuję podłoża do położenia płytek
  – oczyszczenie powierzchni z kurzu i z drobnych nierówności
  – wyrównanie powierzchni do płytkowania nakładamy na powierzchnię gładź szpachlową
  – czekamy aż wyschnie gładź szpachlowa i delikatnie wyrównujemy powierzchnię przecierając ją specjalnymi packami z papierem ściernym.
 3. Wykonywanie obmiarów powierzchni potrzebny do położenia płytek
 4. Położenie płytek w pomieszczeniu czyli na na ścianach i na podłodze
 5. Położenie fugi między płytkamiPo położeniu płytek i zafugowaniu wyczyszczenie całej powierzchni na mokro.
Dodatkowe informacje
Zakwaterowanie
Wynagrodzenie
Wyjedź z nami
Co dalej

Masz dwie alternatywne możliwości

1. Jeśli oferta pracy wzbudziła państwa zainteresowanie prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych w formie elektronicznej na adres: biuro@kozow.eu
Jesteśmy do państwa dyspozycji i służymy pomocą

2. Zamiast pierwszej opcji – proszę wypełnić powyższy formularz, a my do Państwa oddzwonimy (po wypełnieniu formularza wyświetli się dodatkowa pomoc)

Naszemu płytkarzowi
oferujemy

WYSOKIE ZAROBKI
SPRAWDZONE
WARUNKI MIESZKANIOWE
UBEZPIECZENIE
OD 1 DNIA
pixel.png
przez pierwsze 90 dni
nie ma obowiązku samodzielnego
wykupienia ubezpieczenia.
Po 90 dniach pracownik
ma obowiązek ubezpieczyć się
samodzielnie/przez agencję pracy
SZWAJCARSKA AGENCJA PRACY
Praca płytkarz - Szwajcaria

Praca jako płytkarz za granicą to decyzja, która dla wielu osób nie jest łatwa do podjęcia. Związane jest to z koniecznością pozostawienia swojego dotychczasowego życia i zaaklimatyzowania się w obcym miejscu. O ile praca płytkarza w Szwajcarii może okazać się wyjątkowo dobrze płatna i satysfakcjonująca, konieczne jest odpowiednie przygotowanie. Osoby, które zdecydują się na wyjazd, szczególnie z doświadczeniem mogą liczyć na naprawdę duże wynagrodzenie, bardzo często z bezpłatnym zakwaterowaniem i ubezpieczeniem.

Do pracy na stanowisku płytkarza niepotrzebne jest wyższe wykształcenie czy konkretny zawód. Konieczne są jednak umiejętności, które pozwolą na dokładne docinanie i układanie płytek. Wielu pracodawców chętnie przyjmuje osoby z doświadczeniem, które potrafią tworzyć piękne kompozycje w wielu pomieszczeniach, są dokładne i pracowite. Należy wiedzieć, że praca płytkarza w Szwajcarii to dużo wyższe wynagrodzenie niż w Polsce, dlatego tak wiele osób decyduje się na poszukiwanie pracy w tym kraju.

Praca płytkarz w Szwajcarii - na czym polega?

Praca płytkarza w Szwajcarii polega przede wszystkim na realizowaniu zadań związanych z układaniem płytek i mozaiki. Dobry glazurnik umie czytać projekty, potrafi określić, jaka ilość materiału będzie potrzebna, a także jakie narzędzia i maszyny będą konieczne do wykonywania zadań. Płytkarz ma za zadanie przygotować ścianę pod ułożenie płytek, przycina je, wycina w nich otwory, naprawia okładziny ścienne i realizuje dużo więcej innych zadań.

Należy wiedzieć, że praca płytkarza w Szwajcarii to szansa na rozwój, zarobienie sporej gotówki i poznanie nowej kultury. Wymagana jest jednak znajomość języka – w stopniu komunikatywnym na poziomie A2, posiadanie własnych narzędzi, a także samochodu, w celu dojazdu do Szwajcarii. Ważne są również inne umiejętności jak: samodzielność, łatwa komunikacja z innymi, odporność na stres i chęć współpracy z innymi ludźmi. Praca za granicą może być trudna, jednak z pewnością da ogromną satysfakcję, dlatego warto.

Gromadzimy i przetwarzamy dane o użytkownikach (w tym dane osobowe) w celu realizacji usług za pośrednictwem serwisu. Dane są przetwarzane zgodnie z prawem i z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Przetwarzanie części danych może być powierzone innym partnerom. Polityka Prywatnosci