Dongen 5104AA, Holandia

Pon - Pt: 9:00 - 18:00

biuro@kozow.eu

Praca
dla Monterów Konstrukcji — Ślusarzy

Szwajcarski pracodawca

Szwajcarska Agencja Pracy

Indywidualnie

Szukasz pracy tylko dla siebie

Team'y

Mamy również pracę dla zespołów, teamów, grup.

Wymagania rekrutacyjne wobec montera

Miejsce pracy
Opis stanowiska pracy
Dodatkowe informacje
Zakwaterowanie
Wynagrodzenie

Monter konstrukcji stalowych - Szwajcaria

Szwajcaria, znana z precyzji w produkcji zegarków, równie wysokie standardy ma w sektorze budowlanym, w tym w montażu konstrukcji stalowych. Dlaczego warto zostać monterem konstrukcji stalowych właśnie w Szwajcarii? Jakie umiejętności są tam cenione? Oto krótka analiza.

Dlaczego Szwajcaria potrzebuje specjalistów takich jak monter konstrukcji stalowych?

Kraj ten jest gęsto zabudowany, a jego specyficzne położenie w Alpach sprawia, że budynki często muszą być dostosowane do trudnego terenu. Stąd też rosnące zapotrzebowanie na specjalistów, takich jak monter konstrukcji stalowych. Szwajcaria, dbając o estetykę i jakość swoich budowli, potrzebuje pracowników o najwyższych umiejętnościach. Znajdą oni zajęcie w halach produkcyjnych, warsztatach ślusarskich i podczas prac ślusarskich przygotowujących do montażu konstrukcji stalowych.By pracować w Szwajcarii na stanowisku montera konstrukcji stalowych, konieczne jest posiadanie odpowiednich kwalifikacji. Kilkuletnie doświadczenie warsztatowe i montażowe połączone z umiejętnością czytania rysunków technicznych to jedno z kluczowych wymagań. Ponadto ważna jest znajomość języka niemieckiego na komunikatywnym poziomie. Język angielski jest akceptowalny jedynie w niektórych kantonach.

Zarobki i perspektywy zawodowe montera konstrukcji stalowych w Szwajcarii

Dzięki wysokiemu standardowi życia oraz znaczącej konkurencji w branży monter konstrukcji stalowych w kraju takim jak Szwajcaria może liczyć na atrakcyjne wynagrodzenie. Co więcej, istnieje wiele możliwości dalszego rozwoju zawodowego, od szkoleń i kursów, po awans wewnętrzny czy specjalizację w konkretnych rodzajach konstrukcji. Pracując w Szwajcarii, warto pamiętać o lokalnych zwyczajach i kulturze pracy. Punktualność, dokładność i dbałość o szczegóły to cechy, które Szwajcarzy cenią najbardziej.Wybierając się do pracy jako monter konstrukcji stalowych w Szwajcarii, stawiasz przed sobą ciekawe wyzwanie, ale również możliwość rozwoju zawodowego w jednym z najbardziej rozwiniętych krajów Europy. Czy jesteś gotów podjąć to wyzwanie?
Nasza galeria
Wyjedź z nami
Co dalej
Masz dwie alternatywne możliwości

1. Jeśli oferta pracy wzbudziła państwa zainteresowanie prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych w formie elektronicznej na adres: biuro@kozow.eu

Jesteśmy do państwa dyspozycji i służymy pomocą

2. Zamiast pierwszej opcji – proszę wypełnić powyższy formularz, a my do Państwa oddzwonimy (po wypełnieniu formularza wyświetli się dodatkowa pomoc)

Naszemu monterowi konstrukcji
oferujemy

WYSOKIE ZAROBKI
SPRAWDZONE
WARUNKI MIESZKANIOWE
UBEZPIECZENIE
OD 1 DNIA
pixel.png
przez pierwsze 90 dni
nie ma obowiązku samodzielnego
wykupienia ubezpieczenia.
Po 90 dniach pracownik ma obowiązek
ubezpieczyć się samodzielnie/przez
agencję pracy.
Pracodawca opłaca pracownikowi
ubezpieczenie wypadkowe
SZWAJCARSKA AGENCJA PRACY