Dongen 5104AA, Holandia

Pon - Pt: 9:00 - 18:00

biuro@kozow.eu

Praca
dla Elektryka

Niemiecki pracodawca

Niemiecka umowa o pracę

Indywidualnie

Szukasz pracy tylko dla siebie

Team'y

Mamy również pracę dla zespołów, teamów, grup.

Wymagania rekrutacyjne wobec elektryka

Opis stanowiska pracy
Elektryk na budowie wykonuje rożnego rodzaju zadania wg otrzymanego schematu elektrycznego
  1. przyjazd ekipy elektryków na budowę.
  2. zapoznanie sie z zadaniami do wykonania.
  3. najpierw wykonuje się trasy kablowe (korytarze pod przewody elektryczne)
  4. przeprowadzenie tras kablowych (przewodów elektrycznych)
  5. następnie układane są kable na instalacjach przemysłowych wg rysunku technicznych
  6. następnie podłącza się maszyny i urządzenia do każdego z osobna obwodu
  7. na koniec zostaje podłączenie obwodów w szafie rozdzielczej
  8. puszczenie napięcia na wymienione obwody (kable)
Miejsce pracy

Miejsca Pracy w zależności od zleceń:
płd. niemieckie Landy Bawaria , Baden Wurttemberg Hesja

Dodatkowe informacje
Zakwaterowanie
Wynagrodzenie
Nasza galeria
Jeszcze brak, ale niebawem uzupełnimy naszą galerię.
Wyjedź z nami

1. Jeśli oferta pracy wzbudziła państwa zainteresowanie prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych w formie elektronicznej na adres: biuro@kozow.eu
Jesteśmy do państwa dyspozycji i służymy pomocą

2. Zamiast pierwszej opcji – proszę wypełnić powyższy formularz, a my do Państwa oddzwonimy (po wypełnieniu formularza wyświetli się dodatkowa pomoc)

Naszemu elektrykowi
oferujemy

WYSOKIE ZAROBKI
SPRAWDZONE
WARUNKI MIESZKANIOWE
UBEZPIECZENIE
wypadkowe
OD 1 DNIA
transparent pixel
przez pierwsze 90 dni
nie ma obowiązku samodzielnego
wykupienia ubezpieczenia.
Po 90 dniach pracownik
ma obowiązek ubezpieczyć się
samodzielnie/przez agencję pracy
SZWAJCARSKA AGENCJA PRACY

Praca dla Elektryka w Niemczech

Profesjonalny Elektryk jest dziś niezwykle poszukiwanym specjalistą, nie tylko na rynku polskim, ale także zagranicznym. Osoba, która ma odpowiednie uprawnienia i zawodowe doświadczenie jest dziś kimś, kto bez problemu znajdzie pracę w zawodzie elektryka.

Jesteśmy agencją, która pomaga znaleźć dobrze płatną i stabilną pracę dla Elektryków w Niemczech. Wymagania na to stanowisko pracy są przejrzyste najważniejsze to Zawód Branżowy lub Uprawnienia SEP, motywacja do pracy, zdyscyplinowanie doświadczenie i znajomość jęz. niemieckiego od Poziomu A1 do Poziomu A2. Te atuty pozwolą w dużo łatwiejszy sposób znaleźć dobrze płatną Pracę dla Elektryków w Niemczech. Osoby, które od dłuższego czasu bezskutecznie poszukują pracy w zawodzie, będą mogły znaleźć ją dzięki skorzystaniu z pomocy naszej agencji pracy. Dbamy o to, by każdy potencjalny Pracownik cechował się odpowiednimi kompetencjami przed wzięciem udziału w Rozmowie Rekrutacyjnej, a następnie przed podjęciem pracy.

Praca dla Elektryka w Szwajcarii

Wysokie Zarobki, zapewnione Zakwaterowanie i bezpieczne, przejrzyste zasady podjęcia pracy, to coś, na czym zależy osobom wyjeżdżającym do pracy za granicę. Praca dla Elektryka w Szwajcarii jest równie popularnym wyborem, jak praca w Niemczech.

Wymagania na to stanowisko pracy są przejrzyste najważniejsze to Zawód Elektryk lub pokrewny, lub Uprawnienia SEP, motywacja do pracy zdyscyplinowanie , doświadczenie i znajomość jęz. niemieckiego w Rozmowie Rekrutacyjnej Komunikatywnie – Poziom A2. Te atuty pozwolą w dużo łatwiejszy sposób znaleźć dobrze płatną pracę dla Elektryków w Szwajcarii.

Zatrudnieni Elektrycy wykonują podczas pracy na budowie różnego rodzaju zadania, które są jasno określone i zgodne z zaplanowanym harmonogramem. Doświadczeni elektrycy nie będą mieli żadnego problemu z dostosowaniem się do wymagań na tym konkretnym stanowisku ani z wykonywaniem powierzonych zadań. Zapewniamy wysokie zarobki, sprawdzone warunki zakwaterowania i ubezpieczenie od wypadków, które obowiązuje od pierwszego dnia pracy.

Komfort i bezpieczeństwo elektryków jest dla nas priorytetem. Zarabiaj i pracuj w najlepszych warunkach, wiedząc, że Twoja przyszłość jest dla nas ważna. Oferujemy pewną i dobrze płatną pracę, dlatego jesteśmy jedną z najchętniej wybieranych agencji pracy. Jeśli poszukujesz pracy za granicą jako elektryk, to zgłoś się do nas i zapoznaj się z bogatą ofertą stanowisk w Niemczech i Szwajcarii.