Dongen 5104AA, Holandia

Pon - Pt: 9:00 - 18:00

biuro@kozow.eu

Praca
dla Monterów Rusztowań

Szwajcarski pracodawca

Szwajcarska Agencja Pracy

Indywidualnie


Szukasz pracy tylko dla siebie

Team'y

Mamy również pracę dla zespołów, teamów, grup.

Wymagania rekrutacyjne wobec monteraa

Jak wygląda moja przyszła praca

  1. Przyjazd ekipy monterów rusztowań na bazę po rusztowania
  2. Załadunek rusztowań i na samochody
  3. Wyjazd ekipy monterów rusztowań z rusztowaniami na budowę
  4. Obmiar przestrzeni do montażu rusztowań
  5. Podzielenie ekipy na monterów rusztowań podających elementy rusztowania i na ekipę monterów odbierających i montujących elementy rusztowań na ścianach budynków
  6. Zakończenie montażu rusztowań I odjazd ekipy monterów rusztowań z placu budowy
Dodatkowe informacje
Zakwaterowanie
Wynagrodzenie
Wyjedź z nami

1. Jeśli oferta pracy wzbudziła państwa zainteresowanie prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych w formie elektronicznej na adres: biuro@kozow.eu
Jesteśmy do państwa dyspozycji i służymy pomocą

2. Zamiast pierwszej opcji – proszę wypełnić powyższy formularz, a my do Państwa oddzwonimy (po wypełnieniu formularza wyświetli się dodatkowa pomoc)

Naszemu monterowi
oferujemy

WYSOKIE ZAROBKI
SPRAWDZONE
WARUNKI MIESZKANIOWE
UBEZPIECZENIE
OD 1 DNIA
pixel.png
przez pierwsze 90 dni
nie ma obowiązku samodzielnego
wykupienia ubezpieczenia.
Po 90 dniach pracownik
ma obowiązek ubezpieczyć się
samodzielnie/przez agencję pracy
SZWAJCARSKA AGENCJA PRACY

Praca dla monterów rusztowań

Poszukujemy osób zainteresowanych pewnym i długoterminowym zatrudnieniem z wysokimi zarobkami. Miejscem zatrudnienia jest Szwajcaria, a praca dotyczy montażu i demontażu rusztowania. Twoim pracodawcą będzie agencja o ugruntowanej pozycji, a więc masz pewność, że wszystkie informacje zawarte w ogłoszeniu w 100 proc. pokrywają się z rzeczywistością. Oferujemy pracę dla pojedynczych osób lub zorganizowanych zespołów. Zapewniamy sprawdzone warunki mieszkaniowe. Zamieszkasz w kwaterze zorganizowanej przez nas – pokoje zawsze są 1-osobowe. Poza tym dajemy możliwość ubezpieczenia się od 1. dnia pracy. Warto jednak wiedzieć, że przez pierwsze 90 dni nie ma obowiązku samodzielnego wykupienia ubezpieczenia. Po tym czasie pracownik ma obowiązek ubezpieczyć się samodzielnie lub przez agencję pracy. Gwarantujemy wypłaty co tydzień, uwzględniając aktualne podatki oraz przepisy.

Jak będzie wyglądać praca?

Gwarantujemy przejrzysty tryb pracy. Rusztowania są pobierane przez ekipy ze wskazanej bazy. Zadaniem pracowników jest załadunek towaru na pojazdy, a zarazem odpowiednie zabezpieczenie produktów na czas podróży. Po przyjeździe na miejsce montażu pierwsze zadanie to dokładny pomiar przestrzeni, w jakiej ma stanąć konstrukcja. Po dokonaniu obliczeń zaczyna się budowa rusztowania. Praca w Szwajcarii toczy się w dwóch grupach. Pierwsza podajemy elementy, a kolejna odbiera, aby zainstalować na ścianach budynku. Czas pracy jest zależny od wielkości oraz skomplikowania projektu, ale zawsze zgodny z rygorystycznymi przepisami. Po zakończeniu zadania odjeżdżasz na kwaterę, czekając na kolejne zlecenie we wskazanym kantonie. Informujemy, że pracownik samodzielnie organizuje sobie ubrania robocze oraz obuwie ochronne. Koszty przejazdu do Szwajcarii także znajdują się po Twojej stronie.

Jakie mamy wymagania?

Stawiamy na maksymalną przejrzystość podczas całego okresu współpracy, dlatego bardzo szczegółowo przedstawiamy informacje o zatrudnieniu. Zależy nam, aby pracownik wiedział, czego może od nas oczekiwać i wymagać. Jednocześnie jasno prezentujemy własne oczekiwania względem Twojej pracy. Nie wymagamy zawodu branżowego, ale liczymy na znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym (A2). Podczas rekrutacji znaczenie ma także doświadczenie w branży, nie może być krótsze niż rok. Jeśli interesuje Cię Szwajcaria i praca na rusztowaniu dodatkowym atutem będzie posiadanie auta. Nie jest to niezbędny wymóg ani priorytet rekrutacyjny, ale pracodawca nie posiada samochodów służbowych, dlatego kwestię auta również bierzemy pod uwagę. W zamian oferujemy stabilnie zatrudnienie na stałym kontrakcie oraz wysokie zarobki. Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu.